| madastef a întrebat:

vreau sa va pun o intrebare! acum cu timeline-ul asta nu mai inteleg nimic.
Mi-am creat o pagina de facebook iar cei de acolo mi-au spus ca am nevoie de un cont si mi l-am creat ( am pus aceeasi adresa de email ca si a paginii) iar cand intru cu aceeasi adresa de email pe pagina imi apare ca sunt in cont. Eu vreau sa intru direct pe pagina! Va rog sa ma ajutati. Multumesc anticipat. Funda happy

1 răspuns:
| ionutzz2590 a răspuns:

Pai cad iti mai apare asa scrii id parola etc ce trebuie si dai tine-ma logatsau ce scrie acolo in legatura cu asta iti apare sup casute sau deasupra uitate bine funda plis