| elicopterultau a întrebat:

Buna vreau si eu niste jocuri care merg jucate single player si multiplayer cu joypad-ul. mersi funda garantat

1 răspuns:
| Georg3 a răspuns:

Buna
Acum exista mai multe opininii.
Poti folosi un program care se numeste xpadder(cauta-l pe google, nu strica)il instalezi, iti introduci joypadul in pc si configurezi butoanele de pe joypad cu anumite butoane de pe tastatura.IN 2 cuvinte, Xpadder emuleaza tastele.
ANYWAY! Poti incerca oricand chicken invarders, zeit 2, nfs most wanted, carbon si aproape orice joc care apare in ziua de azi.