| CristinasiVlad a întrebat:

Buna :-)

Vreau si eu un cod nefolosit webkinz sau un _cont ( username si parola ) cui nu i mai trebuie acel cont _
cine imi va da un cont sau un cod nefolosit webkinz (nu conteaza animalutul), ii voi da 20 de funde...(voi pune inca 20 de intrebari iar cel care imi da codul sau contul, daca da orce raspuns la toate inrebarile va primi punda chiar daca nu e cel mai bun! contul sau codul va rog sa mi-l dati pe adresa de messenger "danielarusu98@yahoo.com", sau printr-un mesaj privat! funda incepand de acum! va promit ca cel ce imi da cod sau cont va primi 20 de funde!
Multumesc! o zi buna!

1 răspuns:
| DianaDiii1761b a răspuns:

Nimeni nu o sa-ti dea un cod de 70 60 50 20 30 40 de lei crede-ma. banii aceeia nu i-a cheltuit nimeni pentru tine.