| GreeNNNz a întrebat:

Buna!
VReau si eu un joc de pc care sa fie foarte tare ca am o multime de jocuri si m-am plictisit.Am jucat timeshift, just cause 2, assasin cred, crysis, prototype etc. Mie imi plac jocurile de actiune.Multumesc

Răspuns Câştigător
| GhostRideR_6939 a răspuns:

Far cry 2, Homefront,Call of Duty Modern Warfare, Modern Warfare 2, Black Ops, Battlefield Bad Company 2, Devil may cry 4(un pic fantasy pe acolo tongue, e cu sabii)

3 răspunsuri:
| BinLaden a răspuns:

Gta vice city

| dggfsdfg a răspuns:

Area 51
A51 BlackSite
Counter-Strike 1.6
Call of Duty
Portal 2
Crysis 2
GhostBusters
Zeit 2
Dead Space 2
Conflict Global Terror
Chrome
Funda plzzz

| PaulMisterios a răspuns:

Pai poti juca Counter Strike, Need For Speed Hot Pursuit 2, Metin2, Warcraft am auzit ca este super.