| Lary23 a întrebat:

Vroiam sa va intreb daca stiti ceva detalii legate de PCGARAGE.ro. am vazut ca au preturi bune, insa mi e cam teama sa risc, avand in vedere ca nu am mai cumparat nimic de la ei pana acum! Astept raspunsurile voastre! merci

Răspuns Câştigător
| M1hai a răspuns:

Sunt foarte de treaba, deci cumpara cu incredere de la ei happy

2 răspunsuri:
| Lary23 explică:

Va multumesc, baieti! happy

| cunoscatorul a răspuns:

Eu folosesc numai eMAG, si nu sunt preturile mari, mi-am comandat acest laptop http://bit.ly/T8SqSJ si totul a decurs ok