| Inna_7650 a întrebat:

Buna :X

Cine da cont de lady popular?

Sau.am ajuns la un nivel si imi cere sa merg in oras la slujba mea.si nu gasesc decat locul meu de munca si acolo nu merge sa fac nimic... ce fac?

Răspuns Câştigător
| AndreeaP99 a răspuns:

Buna tu trebuie sa mergi in oras si sa dai cilk pe cladirea vizavi de spital.dai aclo si apoi dai la cursuri dai pe bifat si a doua zi la acceasi ora poti merge la locukl meu e munca iti alegi ora si a doua zi sau dupa o jumatate de ora depinde cat timp ai pus-o sa lucreze ai terminat misiuneabig grin

1 răspuns:
| Smileee a răspuns:

Bună.

Deci... ca să poţi lucra îţi trebuie curs. Ca să faci cursul mergi în "Oraş" şi după aceea la "Biroul de locuri de muncă". De acolo mergi la "Cursuri" şi ai rezolvat problema. Pentru curs îţi trebuie bani, IQ şi desigur trebuie să fii la un lv. corecpunzator cursului. După ce ai făcut cursul, poţi merge să lucrezi, iar scopul îţi va fi completat.

Baftă!