| DariusRo1 a întrebat:

as vrea sa imi achizitionez un ps4 la mana 2, vreau sa stiu care sunt cele mai intalnite probleme la ps4, cum imi dau seama ca e modata?
Cele mai inportante intrebari pe care ar trebui sa le adresez omului care mi-l vinde?
Cand iti cumperi un joc de ps4 (dvd) stiu ca iti da cdiul si un COD cu care poti lua jocul, ce se intampla daca cel care imi vinde jocul face o poza la cod si vinde codul?
Cam atat cu intrebarile mele happy
Exista servici de verificare a unui PS4 (ma refer daca mă pot duce cu cel care mi-l vinde la un servis că să îmi garanteze un expert sa ps este într-o stare buna.)?

Răspuns Câştigător
| ellatinaofficial a răspuns:

Deci cand bagi in functiune consola trebuie sa nu faca ca motorul unui boeing 737. daca face inseamna ca e foarte uzat. ca sa il testezi daca a fost modat trebuie oar sa instalezi fortnite care e gatis online. vezi daca merge, daca merge inseamna ca nu e modata

| DariusRo1 explică (pentru ellatinaofficial):

Mulțumesc mult pentru sfaturi?

1 răspuns: