| anonim_4396 a întrebat:

Acum vreo trei ani gasisem mai multe jocuri dintr-o categorie in care tebuia sa ii incurci viata unui om.Nu ca voiam sa devin un incurca lume si nici nu m-am facut dar era amuzant.Sa va spun unul dintre jocuri.Un om era pregatit de prima intalnire cu o fata.Din ce imi amintesc i-am murdarit hainele, si l-a final fata aia l-a aruncat la gunoi.Il stie cineva? P.Sbig grinau funda

Răspuns Câştigător
| Surugiu_Denis_1998 a răspuns:

Buna! cred ca jocul este : NEIGHBORS FROM HELL, sper ca este corect!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Surugiu_Denis_1998):

Nu e ceea ce cautam dar e mult mai bun! Mersi.