| Keyna a întrebat:

Am o întrebare despre seria jocurilor "Reksio". Aș dori să știu ordinea cronologică a acestora. Primul joc al seriei am aflat că este "Reksio și Comoara Piraților", apoi "Reksio și OZN-ul". Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reksio și Comoara Piraților, Reksio și OZN-ul, Reksio și magicienii, Reksio și masina timpului, Reksio și capitanul nemo, Reksio și Kretes in actiune, Reksio și Kretes misterul celei de a treia dimensiuni, Reksio, micul intelept, Reksio și Kretes in orasul secretelor.

| georgescumircea a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu dupa reksio si kretes in actiune este reksio micul intelept in rest e buna ordinea

1 răspuns: