| M1hai a întrebat:

Buna ziua am o mare problema, idiotii astia de la yahoo mi-au blocat contul de mesenger si cand vreau sa schimb parola imi zice sa revin peste 24 de ore. Acum imi cere sa raspund la intrebarile de securitate si din pacate le-am uitat. Cum pot sa imi recuperez datele din cont, am o gramada de id-uri si acel email e foarte folosit la comenzi online si mai multe. Va rog frumos sa ma ajutati. Dau funda mare.

Răspuns Câştigător
| OchiiCaprui a răspuns:

Nu mai ai ce face... daca ai uitat intrebarile de securitate, contul e pierdut

5 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Pai daca ti se mai blocheaza intra pe mail si gata ti deblocat.

| M1hai explică (pentru DraGfirE):

Am facut asa si mi-au spus ca sa revin in 24 de ore

| DraGfirE a răspuns (pentru M1hai):

Nu ai inteles deci daca nu ai schimbat parola poti intra de pe mail.yahoo.com te baga mail si gata ai deblocat idul si intrii pe messenger iar daca ai schimbat parola poti incerca dar cred ca nu te lasa 18h ei zic 24h dar nu ii atat.

| M1hai explică (pentru DraGfirE):

Eu o sa mai incerc happy sper sa reusesc happy

| MissDi a răspuns:

Am patit exact la fel. laughing.Am schimbat parola de la facebook noaptea tarziu si dimineata ....pam pam nu mai stiam parola. Id de mesenger era blocat si raspunsurile la intrebari nu functionau.In concluzie trebuie sa am grija cand schimb parolele.Deja fb ala e dus pentru ca nu il mai pot recupera dar revenind la tine :Nu se mai poate face nimic.