| Antonio_Tony_1990 a întrebat:

Am o mare problema, referitoare la contul meu de ps... De ieri incoace nu merge sa ma mai conectez la ps network, am verificat email-ul si am observat ca cineva (precizez faptul ca contul il mai am la un prieten) mi-a schimbat id-ul (asta am aflat de abia azi). Ieri am incercat sa pun toate parolele posibile dar nu a mers nici una...VA ROG AJUTATI-MA SUNT DISPERAT, AM INVESTIT MULT IN CONT.
Faza ii ca baiatul acela nu avea de unde sa imi stie Id-ul si parola.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, daca este contul lui, bineinteles ca avea emailul original cu care l-a creat si acum a avut cum sa intre si sa-l schimbe.
Practic si-a recuperat contul lui!