| Cosmin_Mitrea_1997 a întrebat:

Buna ziua!
Am o problema, de curand mi-am cumparat un nou laptop gaming si acesta nu are slot CD/DVD si am jocuri cumparate pe DVD.
Cum as putea face sa le descarc si sa le activez fara CD? mentionez ca pe steam nu am reusit nimic.

2 răspunsuri:
| prodatory2k a răspuns:

Sunt doua solutii: iti iei dvd extern sau descarci varianta piratata

| Mariolokk a răspuns:

Inapoiaza jocurile la magazin de unde le ai cumparat, si ia ti bani inapoi, este G2A si Steam de unde poti sa iti cumperi jocuri