| iulian665 a întrebat:

am o rugaminte, am descarcat gta iv, am 3 foldere cu gta iv si nu stiu cum se instaleaza. Ma chinui de vreo 3 zile cu tutoriale de pe Youtube sa vad cum se instaleaza si nu reusec sa instalez. Am cautat pe google si tot degeaba si m-am gandit daca e cineva care stie cum sa il instaleze ii voi da team wier sa intre pe laptopul meu sa instaleze jocul gta iv. Nu ma pricep cum se instaleaza jocurile deoarece toata ziua lucrez cu computerele dar nu stiu cu jocurile cum se instaleaza.Va Multumesc, astept un raspuns.

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Te ajut eu! da-mi o adresa de skype!

| iulian665 explică (pentru lpavel):

N-am skip doar Facebook

| lpavel a răspuns (pentru iulian665):

Atunci fa-ti o adresa de skype ca acolo putem sa vorbim mai bine! Si imi lasi adresa aici. daca nu faci atunci nu sunt disponibil, va trebui sa te descurci singur! Sorry!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai rezolvat?