| TrueRO a întrebat:

Buna ziua am pus o intrebare acum o luna in legatura cu laptop-ul meu,cand conectam incarcatorul la laptop acesta se incaleazea si problema accea am rezolvat-o punand din power options pe power saver din control panel,si dupa nu se mai incalzea si mergea perfect, acum am dat de o problema, nu stiu de ce merge greu in pubg sau lol cu aceasta optiune "power saver" mentionez ca inainte mergea perfect pe aceasta setare... daca stie cineva cum sa o rezolv sa fie ca inainte.

3 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Cand ai modificat pe ''power saver'' procesorul tau salveaza energie insa PC-ul tau merge mai greu, daca vrei sa iti mearga jocurile bine ca inainte, fie debifezi power saver si alegi alta optiune, fie cauti pe net tutoriale ca sa iti faci propria configuratie pentru power options.

| DarthNiger a răspuns (pentru DarthNiger):

Merge*

| TrueRO explică (pentru DarthNiger):

Ma ajuti tu cu niste link-uri ca nu gasesc...Dar nu sti de ce inainte mergea bine si dintr-o data merge mai greu am facut eu vreo setare la power saver si sa mearga acum greu?