| RazvaNdfsdfsfsdf0 a întrebat:

Buna ziua, am si eu o problema la farming simulator 22 cand dau start pe o cariera multiplayer mi se sincronizeaza si dupa imi ramane blocat la 99%, ma puteti ajuta va rog?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Problema asta e una generala, aparuta, se pare, dupa ultima actualizare oficiala a jocului. Ar putea fi cauzata de "mod-urile" instalate in aplicatie. Trebuie sa cauti fisierul text "log" in folderul unde ai jocul (Documents/user/FarmingSimulator22/log.txt). Deschizi fisierul text si cauti cuvantul "error" si iti va aparea si mod-ul care nu s-a putut incarca cu succes. Daca elimini acel mod din joc, s-ar putea sa ruleze din nou fara probleme.
Mai multe poti citi pe forumul de mai jos:
https://forum.giants-software.com/viewtopic.php?t=189646