| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o rugaminte daca se poate sa imi spuna cineva cum pot inregistra cu bandicam un joc.Cand dau clik pe telecomanda acea de jocuri din bara de sus iar apoi pe inregistrare Modul inregistrare joc, se dezactiveaza si dispare acel dreptunghi cu care inregistrez video ecranul pc.Mentionez ca setarile aplicatiei sunt in limba romana.Cel care imi poate spune cum sa fac ii dau funda 100%

Răspuns Câştigător
| FlorinMike a răspuns:

Pui de pe widescreen pe fullscreen, jocul sa nu fie pe full doar bandicam, dupa care alegi o tasta de start pauza dar e mai greu cu Bandi, iti zic sa iti scoti OBS e bun si foarte usor de folosit pe langa Bandi