| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop, am instalat windowsul, si am un browser logic ca laptopul are si internet. Bun. Exista o problema! Nu pot sa dau download la nimic. Nu imi da voie, am un antivirus valabil. Insa nu pot sa download`ez nimic.
Ce as putea face? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Chitaila a răspuns:

Depinde
1.Depinde de browser daca e Mozila fox, Google Chrome, merge sigur.
2. Daca e de la antivirus descarca-l pe asta are liceenta 30 zile si e super bun http://www.eset.ro/download/index.php. daca am rezolvat problema(sper) funda pls:o3