| PeresBogdan a întrebat:

Buna ziua!
Am un playstation2 si pana acum cateva zile imi mergea memory cardul(aproape un an mi-a mers fara probleme).
Dar vineri am scos cardul din ps2 si cand l-am pus inapoi nu mi-a mai mers. Am incercat la mai multe jocuri dar la toate imi spune ca nu exista memory card.
Ce poate fi cu cardul?(am mers si la un prieten sa incerc si nici lui nu I-a mers)

2 răspunsuri:
| darkorbitRO a răspuns:

Incearca de mai multe ori...

| PeresBogdan explică (pentru darkorbitRO):

Am incercat si fara cd de multe ori. Si cand dau pe browse imi scrie ''no data''.
Pot sa cumpar alt card, insa am terminat cateva jocuri si sa o iau iar de la capat, e cam plictisitor.