| Criss_1252 a întrebat:

Buna ziua!
Am un xbox 360 si as vrea sa cumpar GTA 5 pentru el, dar as vrea sa stiu niste lucruri inanite pentru ca nu ma prea pricep big grin
Cum pot face sa pot juca online? Adica voi avea nevoie de "xbox live"?
Daca vreau sa joc online, jocul trebuie neaparat sa fie cumparat din magazin? Sau se poate juca online daca iau jocul de la altcineva in afara de magazin?
Stiu ca sunt o gramada de update'uri de cand a aparut jocul. Deci cam ce trebuie sa fac pentru a mi se face update la joc?
Va rog frumos!
Multumesc!

1 răspuns:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, trebuie sa ai jocul original + xbox live, iar update-ul se face automat.