| StefanBlack22 a întrebat:

as dori sa aflu ce jocuri imi merge pe pscx2(jocuri ps2) pe configuratia asta : 2.5 GB Ram, Procesor AMD Athlon(tm) 64 Processor 3200+ 2.01 GHz, Placa video : ATI Radeon 512 mb. Primu` care da cele mai multe jocuri are fundita! Multumesc anticipat! O zi buna!

2 răspunsuri:
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Sunt 100 de jocuri, eu iti voi da cateva exemple:Tekken 1, 2, 3, 4, 5(cel mai tare e 5), God Of War, Prince of Persia si multe altele.

| StefanBlack22 explică (pentru BeHappyOriceArFi):

Am incercat God Of War dar nu aveam mai mult de 20 fps ...Mai astept jocuri. Nu uitati, Dau funda!