| marian11122222 a întrebat:

Buna ziua, as vrea sa stiu si eu unde pot lua legatura cu cel ce a creat servaru zmbio.zapto.org as vrea sa fac din nou o comunitate ca cea de atunci!

12 răspunsuri:
| scosmynnnn a răspuns:

Cat mi-a plăcut serverul, aveam prieteni cu care ma jucam pana dimineața pe el acum vreo 3 4 ani.
Nu mai știu cum il cheamă pr deținător, stiu ca am vrut sa l cumpăr dar zicea ca are serverul pe un pc pe care l tine pornit non stop si daca vreau sa cumpăr unitatea si cerea f mulți bani.
Era bomba serverul ala, daca aflați ceva lăsați si aici reply ca ma apuc iar de cs.

| marian11122222 explică (pentru scosmynnnn):

O sa incerc sa fac eu servaru apropiat de ala vechiu

| marian11122222 explică (pentru scosmynnnn):

In 2 saptamani creca il fac

| scosmynnnn a răspuns (pentru marian11122222):

Daca il faci ca ala cu siguranta o sa ai succes, sa-mi lasi reply cu numele serverului.

| marian11122222 explică (pentru scosmynnnn):

| marian11122222 explică (pentru marian11122222):

Mai am un pic dar o sa il fac

| scosmynnnn a răspuns (pentru marian11122222):

O sa intru zilele astea, trebuie sa-mi cumpar si mouse laughing

| marian11122222 explică (pentru scosmynnnn):

#0128 asta e discordu meu vb si intram

| zmbio a răspuns (pentru marian11122222):

Accesta este ip-ul 5.83.43.180:27015

| ZmBioCommunity a răspuns (pentru zmbio):

Serverul s-a redeschis, DNS-ul este ZmBio.Zapto.Org iar forumul este zmbio.ro, Intreaga comunitate s-a redeschis official, va asteptam

| zmbio a răspuns:

Salut, serverul s-a redeschis DNS-ul este : ZmBio.Zapto.Org, Forumul este www.zmbio.ro, accesta este tiktokul: https://www.tiktok.com/@zmbiocommunity
Facebookul: https://www.facebook.com/zmbio.ro
Instagramul: https://www.instagram.com/zmbiocommunity/