| Adrian_Ady_2000_xNAb a întrebat:

Buna ziua as vrea sa va intreb ce mi-ar trebui la laptopul meu ca sa-mi mearga jocurile astea mai noi cum ar fi euro truck simulator, farming simulator 2015, 16 ca sa n-umi mearga sacadat. Eu am laptop MSI- Intel(R) Core(TM) i3 CPU, ram 4.00 GB

Răspuns Câştigător
| Antonyo72777652 a răspuns:

Iti trebuie un laptop mai puternic!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Alt laptop! De fapt desktop, laptopurile nu sunt pentru jocuri!

| Jager a răspuns:

Incearca sa reinstalezi windowsul, poate ai virusi. Ruleaza si un booster de jocuri, cum ar fi Razer Game Booster

| Adrian_Ady_2000_xNAb explică:

Da mie imi zice actualizati setari aero si dep asa ceva