| Mariusvlad_Cuciureanu_1999 a întrebat:

Buna ziua as vrea sa va rog daca puteti sa-mi spuneti cum fac sa devin politist in GTA4 am auzit ca trebuie un mod insa nu gasesc nici unul bun ma poate ajuta cineva va rog mult!

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Incearcal pe asta. Modul il gasesti in description la link: https://www.youtube.com/watch?v=pVyQTluOoIs

| Mariusvlad_Cuciureanu_1999 explică (pentru userul7200):

Mersi mi-a mers insa mai am o rugaminte poti sa-mi spui cum arestez ajung langa el il perchezitionez dar mai incolo nu-mi da voie sal arestez

| userul7200 a răspuns (pentru Mariusvlad_Cuciureanu_1999):

M-am uitat pe ceva forumuri si unii spun ca trebuie sa astepti 4-6 secunde inainte sa apesi NUMPAD6. daca tot nu functioneaza trimite mesaj sau raspunde din nou

| Mariusvlad_Cuciureanu_1999 explică (pentru userul7200):

Mersi mult am reusit

| userul7200 a răspuns (pentru Mariusvlad_Cuciureanu_1999):

Ma bucur de asta