| Alinuu87 a întrebat:

astazi aș vrea să vand 2 conturi de League Legends conturile nu au skinuri sau rp au niste ip pe ambele unu are 3000 ip si unu 1000 ambele conturi au lv 30 unul este in argint 3 iar celalalt in bronz 3.
Unul dintre conturi are 35 de campioni cu 2 de 6300 iar destui de multi de 3150 si 1350 etc.
Celalant cont nu are prea multi campioni nu are camioni de 6300 sar are cativa de 4800 3150 si 1350 daca v-ar placea conturile si vreti mai multe detail ma puteti contacta pe adresa de mail: alin.stefan74@yahoo.com.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| HSM a răspuns:

Nu primesti nimica pe ele, ti-o spun din experienta, incearca sa-l cresti contul acela din silver 3 cel putin in gold si atunci vei avea oferte, pana atunci 0.