| mihaelastoia a întrebat:

Bună ziua,
Astăzi mi-am făcut cont pe Betano și îmi cere sa depun 25 lei maxim ca să pot juca. Întrebarea mea este ca dacă depun cu cardul îmi pot lua din banii adică îmi pot fura banii fără acordul meu? Și mi-au cerut și CNP-ul, pot face ceva rău cu el? Mulțumesc

1 răspuns:
| Alexandra620112 a răspuns:

Nu pot sa faca nimic rau, ar avea nevoie de un acord de fiecare data cand ar lua bani, ba chiar ai fi anuntat daca se adauga sau se scoat bani de pe card