| anonim_4396 a întrebat:

Cand dau sa deschid firefox imi fuge imaginea in partea dreapta a monitorului(se ascunde) si nu se mai deschide pe tot ecranul.Pur si simplu nu se mai deschide ca pagina normala de accesare, fuge in dreapta monitorului.Cum pot sa rezolv? Va rog am primit raspunsuri numai in bataie de joc.Rog un raspuns serios.Va multumesc.

1 răspuns:
| Babacu_Viorel_1962 a răspuns:

Este foarte probabil sa fi luat un virus, si asta isi face de petrecanie.Salveaza intr-un document aresele de la siteurile care le ai in browser, mergi in panoul de control, dezinstaleaza mozila.Cauta pe internet un anti-malware si un spybot scaneaza calculatorul(de regula partitia C), vezi ce gaseti, daca nu ai antivirul instaleaza nod32 cu o licenta de 30 de zile, daca nu gasesti nimic reinstaleaza browserul.Eu te-as sfatui sa folosesti Opera cu adblock, te va scapa de reclamele nedorite.Bafta.