| Allexx08 a întrebat:

Caut un joc putin mai vechi, dar foarte bun, numai ca nu imi mai amintesc numele sau. Era despre un tanar care avea ceva puteri magice. Pe tot parcursul jocului esti insotit de un om mai in varsta care era un luptator foarte bun si care moare dupa un timp. Trebuia sa lupti cu ceva oamnei si un fel de orci. Imi mai aduc aminte ca pe la finalul jocului trebuie sa te lupti intr-un sat unde sunt multi inamici, o lupta foarte mare, iar ca arme folosesti arcul si sabia. Jocul a fost foarte frumos si vreau sa-l joc din nou. Daca stie cineva cum se numeste voi fi foarte recunoscator si dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| Nickson a răspuns:

Gothic,nu?

| Allexx08 explică (pentru Nickson):

Seamana foarte bine cu Ghotic, dar nu acesta este jocul pe care il caut. Multumesc ca ai incercat sa ma ajuti!