| corina1234554321 a întrebat:

Cine imi poate explica pas cu pas, cum pot baga bani in metin fara card? Am înțeles ca pot merge la magazin si sa plătesc anumiți bani si ei sa-mi dea un cod. Imi puteți explica pas cu pas, va rog? Mulțumesc.

2 răspunsuri:
| marinaru777 a răspuns:

In functie de cati bani vrei sa bagi in joc platesti la cei care au paysafe ...iti va da un bon valoric cu un cod...la joc dai plata ca metoda prin paysafe si vei introduce acel cod de pe bon

| Catalin77945 a răspuns:

Foarte simplu, te duci la un profi/lidl/penny/kaufland ce ai tu prin zona si ori la ei la casa ori la intrare o sa fie un aparat si banuiesc ca la paysafe te referi ca ala e cod, si cu ala poti plati, deci cam asa functioneaza