| Ciurea_George_1998 a întrebat:

Buna ziua in urma cu 2 zile am inceput din nou sa joc Metin2ro si am un hack care farmez cu el ma lasa cam 5 min si ma delogheaza de mai multe ori si mai incolo imi da ca cica,, protect guard " a detectat hack-ul ma ajuta cineva funda...

1 răspuns:
| RainbowD a răspuns:

Da. Te ajut eu cu un sfat. Nu iti mai distruge viata cu Metin2. Joaca ceva mai de calitate: WoW, LoL sau altele. Ti-o fost detectat contul cu hack, probabil o sa risti sa iei ban, nimic mai mult.