| Mln_Melen_1998 a întrebat:

Joc cs de foarte multa vreme, aproximativ 7 ani. Am incercat toate setarile,la placa video,la config, absolut tot si nu reusesc sa scot 100 fps. Vreau sa schimb ceva la unitate si as vrea un sfat. Am procesor AMD-E350 cu frecventa 1.60 Ghz, 4 GB RAM,placa video ATI, integrata de 2 GB, DDR3 si folosesc Windows 7 ultimate. Problema cred eu ca ar fi la placa video. Spuneti-mi va rog ce componenta ar trebui sa schimb. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Nu inteleg de ce vrei 100fps in cs. Placa video e principala vinovata. Apoi procesorul. E cam slabut. Daca vrei o placa video bunicica scoate macar 350 ron.

| Mln_Melen_1998 explică (pentru Hitback):

Multumesc. Nu eram sigur despre care componenta este vorba. Am deja $$ si ma pregatesc sa aleg ceva bun!

| Hitback a răspuns (pentru Mln_Melen_1998):

Cam cat esti dispus sa dai?