| stefansec a întrebat:

BUNA ZIUA!
Ma joc Mt2 Zyclonius si am avut lv 103 si cresteam la zombi de lvl 100 dar muream foarte repede aveam king2 cu pietre, thunder si iteme de lv 90!
Ce bonusuri trebuie bagate sa rezist ca am bagat dmg si nu rezist doar atac mai repede!
PLZ heelp!

1 răspuns:
| Adryan1302 a răspuns:

Depinde ce caracter esti: La war sa rezisti baga pe arma monstri.Baga Strengh si Mult PV. la ninja dexteritate si PV.La Shaman si sura inteligenta si mult pv.Si pe langa astea mai bagi Aparare