| RazvanVasi a întrebat:

Bună ziua! Mă poate ajuta cineva cu o părere? Am o consola Xbox one s care se încălzește dupa câteva ore, eu am cumpărat un cooler pentru laptop cu 5 ventilatoare și am pus consola pe el, întrebarea mea este, acel cooler poate ajuta consola, o răcește chiar și într-un procentaj mic sau este degeaba, a mai incercat cineva? Mulțumesc mult.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Daca o ai de un an plus trebuie dusa la curatat ca e praf in ea.