| Mihaialexandru129 a întrebat:

Buna ziua, nu pot da login la laptop și vreau sa ii dau restart din fabrica, cum as putea? Dacă apăs pe login îmi da o eroare și pot intra intr-un meniu ținând apăsat pe shift și dand restart la laptop, dau funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu unde vrei tu sa dai log in, dar inainte sa dai resetare din fabrica instaleaza-ti toate documentele si fisierele pe un stick ca de nu, pierzi absolut tot pe apa sambetei! Pana si contul de google se sterge (cu toate ca nu ai cum sa il salvezi pe un stick) si totusi, inainte sa dai de vreo inca doua ori restart la laptop dupa care un click dreapta si refresh. Daca nici asa nu-ti merge, intra pe,, setari`` si da click (nu uita sa iti salvezi pe un stick ce ai nevoie adica poze, documente word etc) pe,, resetati acest PC``

Imi pare rau ca ai ajuns la concluzia ca trebuie sa ti-l resetezi.=(

Sper ca ti-am fost de ajutor cu ceva-ceva...