| NoisiBomb a întrebat:

Buna Ziua! S-ar putea sa nu fie categoria potrivita pentru intrebare dar as vrea sa va intreb daca ati mai patit ca in timp ce va jucati un joc ddupa un anumit timp sau intr-un anumit punct din joc sa v-i se restarteze pc-ul si sa va apara Hyper transport link flooded sau cam asa ceva? Si daca da cum pot sa repar? Sau ce a mers la voi? PStongueana acum ca mi-am cumparat jocul nu m-i s-a intamplat.Si nici dupa la alt joc in afara de ala. Nu stiu daca ajuta dar jocul se numeste Cabela's big game hunter pro hunts cel nou. PC specs: amd athlon 64x2 dual-core 4000+, 2 gb ram, os: Win xp32bts si placa video Nvidia g-force msi 9500gt512mb. Gdddr 2 sau 3 nu stiu sa va spun. Va rog sa ma ajutati daca stiti cum pentru ca eu nu am gasit raspuns de la nimeni.

2 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Pai eu am mai patit o data asa si trebuie sa te duci la cineva sa iti bage din nou windows pe el pentru ca este posibil ca sistemul se fie plin de virusi pe care nu ii poti distruge cu antivirusul. bafta

| NoisiBomb explică (pentru ChrissD):

Doar i-ai instalat din nou windows-ul si a mers? Sau i-ai facut si altceva? Am inteles ca la fiecare calculator cu eroarea asta e altceva nu e aceeasi problema chiar daca e aceeasi eroare. Mie imi a eroarea doar la un singur joc(cel mentionat mai sus) la altele nu am patit. Si cand ma joc nu imi da eroarea si restart pana nu impusc un animal asa daca trag aiurea peste tot nu. Cum pun tinta pe un animal se intampla. 2 ore m-am plimbat prin harta si nu a patit pc-ul nimic pana nu am impuscat un cerb.Si am luat si versiune "gratuita" de la reloaded sa vad doar daca e ceva cu cel cumparat si aceeasi eroare si la versiunea necumparata.