| HelloS a întrebat:

Buna Ziua/Seara dragi prieteni, as avea si eu o intrebare legata de jocurile MMORPG BROWSER BASED (In stilul celor care era odata cu Mafia) credeti ca vor mai merge in Romania?
Jocul la care eu lucrez este axat pe seria Fast and Furious si chiar sunt interesat sa vad daca aceste tipuri de jocuri se mai cauta.

Cine poate si doreste sa imi raspunda si chiar doreste sa imi vada munca de pana acum imi puteti da un mesaj!

3 răspunsuri:
| dge18 a răspuns:

Nu prea mulți își mai folosesc așa des calculatoarele. dar dacă merge și pe telefon este ok să încerci. Dacă îi faci aplicație de joc atunci sigur v-a da roade că eu mereu caut jocuri de genul!

| HelloS explică (pentru dge18):

Jocul este proiectat sa mearga si pe telefon.

| dge18 a răspuns (pentru HelloS):

În cazul ăsta ai foarte mari șanse să îți meargă treaba mai ales că în ziua de azi toți utilizează frecvent telefoanele și găsesc tot felul de căi prin care să scape de plictiseală, după ce îl faci și îl bagi în perioada de testare beta să mi l trimiți și mie pe pm că sunt curios cum este? spor la treabă!