| nimicnimeni a întrebat:

Tocmai ce mi-am reinstalat win.. Toate bune si frumoase totul merge cum trebuie pana incerc sa ascult ceva pe youtube, totul merge sacadat (cu intreruperi gen cd zgariat ).
Netul nu pare sa fie o problema deoarece acolo la youtube se incarca aia.
Placa de sunet sau altceva nici atat, in winap ruleaza muzica corect.
De virusi nici atat nu poate fi vorba.

Ofer funda! pls help!

2 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Salut,
Incearca sa asculti muzica pe youtube prin alt browser.
Daca ai probleme nu ezita sa ma contactezi, mult noroc!

| nimicnimeni explică (pentru Slavian):

Nu merge nici cu alt browser, m-a dus si pe mine capul sa fac asta! laughing mozila, opera, chrome si ie...le-am incercat pe toate