| Victorasu09 a întrebat:

Buna ziua TpU am o intrebare despre swat 4 Cand intru imi apare eruaria asta Wrong Disc.Please insert the original disc into your CD/DVD drive si imi da retry sau Cancrl daca dau retri nu se intampla nimic si daca dau cancel si se incide daca ati citit si stiti ceva sa mimi ziceti intreti pe mes si bagati id asta: myanitu" multumesc celor care ma pot ajuta

Răspuns Câştigător
| Z3R0H0uR a răspuns:

Intra in folderul jocului si stii tu de unde in pornesti acolo. Copiaza tot de acolo. swat4.exe sau nu stiu cum, cauta pe google si inlocuieste pe ala care l-ai descarcat cu ala din folder. Funda

1 răspuns: