| Nemet_Vasile_1969 a întrebat:

Buna ziua TPU! Am o problema cu cs-ul. Am Counter strike 1.6 Lant Final si windows 7 / 64 bit. Intru normal in cs si cand dau pe " Find servers " nu am nici un server in lista si zice " Steam is currently in Offline Mode. Internet games will not be available until you restart steam while connected to the Internet ". Mentionez ca l-am reinstalat si aceeasi problema, va rog mult ajutati-ma. Dau funda, dau ce vreti numa ajutati-ma va rog!

1 răspuns:
| Nemesis2012 a răspuns:

1. ia-ti carbon.
2. intra pe resursecs si ia-ti ce cs vrei toate merg de acolo.
3. Fundoi? happy