| Mangeyoku a întrebat:

Buna ziua TPU!
Am si eu nevoie de ajutor.
Nu stiu cum sa fac, ca in PowerPoint cand apas pe un cuvant sa ma duca la acel slide.Va rog ajutati-ma am nevoie de raspuns rapid.

Răspuns Câştigător
| Allissandra a răspuns:

Selectezi cuvantul respectiv, in bara de sus dai click pe "Insert" si apoi pe "Hyperlink". Iti apare o fereastra si acolo selectezi "Place in this document". Iti apare o lista cu toate slide-urile din prezentare. Tu dai click pe slide-ul pe care il vrei, dai "OK" si gata.