| LucianMoraru a întrebat:

Buna ziua TPU, cand imi vor fi disponibili campionii in League of Legends? Am lvl 11 si nu am multi campioni disponibili

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 10 campioni gratuiti pe saptamana (se schimba intre ei).

Daca vrei sa-i ai permanent trebuie cumparati. Iti recomand sa nu te repezi in campionii de 6300 IP, sunt multi campioni ieftini foarte buni.

| XxKyTzXx a răspuns:

Pai strange si tu ip ca daca faci baron/dragon farmezi minioni peste 120 si sa faci win iti da ip in plus cam 105-110 si faci destul de bine bani sa cumperi campioni! fundita!