| Rafael_Alin_1995 a întrebat:

TPU. Ma scuzati daca am gresit categoria. Vreau sa imi cumpar acest model de laptop Macbook Air A1304. Cine a avut macbook sa imi spuna si mie daca cu acea configuratie am probleme cu lag-ul pe internet, filme. Ma intereseaza doar pentru asta, nu vreau jocuri. Poate online, unul, doua. Multumesc.

1 răspuns:
| Celcareajuta a răspuns:

E mid 2009, clar nu o sa te multumeasca. Ca si telefoanele si restul, odata cu trecerea timpului fac fata din ce in ce mai greu la utilizare. Internetul evolueaza, ele raman pe loc. Nu iti recomand un laptop, fie el si macbook asa vechi.