| VladPetcu a întrebat:

Buna ziua TPU tin sa va anunt ca sunt un jucator inrait de samp stiu tot regulamentul, stiu comenzi de admin, am un limbaj decent sunt online 24/24h, pot aduce in jur de 15-20 de playeri pe un server nou.
Caut servere populate mai mult sau mai putin pe care sa primesc un admin macar admin lvl 4 si promit sa ajut serverwinking. Apropo am uitat sa mentionez stiu sa scriptez am cateva servere create pentru detalii dati-mi add pe mess cetodac@yahoo.com.

Cei ce dau admine pe server sunt rugati sa lase un raspuns cu ip-ul serverbig grin

Multumesc foarte multwinking

Răspuns Câştigător
| sampserver a răspuns:

Acesta este server-ul nostru. Este deschis de 2 zile. Numele meu in joc este vlad08.Te rog frumos sa ma anunti cand intri pe server.
HostName: GamesMures @ RPG Romania Game
Address: 31.215.195.111:7777
Players: 12 / 50
Ping: 25
Mode: RPG [0.3e]
Map: San Andreas

| VladPetcu explică (pentru sampserver):

Deci eu sunt RoF si as vrea sa stiu ce admin dati ca eu vinwinking

9 răspunsuri:
| VladPetcu explică:

Astept in continuare server sampserver nu ai castigator ca imdt ce mi-ai dat admin mi l-ai si loat...

| iRonicGS a răspuns:

Salut, vreau sa iti prezint x-Arena (server deschis in 2012)
---------------------------------------------------
HostName: [WIPE] x-Arena [masina pers lv 4, si 20]
Address: 93.119.26.208:7777
Players: 11 / 50
Ping: 31
Mode: xDevil RPG
Map: San Andreas
---------------------------------------------------
Ce gasesti pe server :...
16 Factiuni, acestea fiind :
PD(Police Departament)
FBI
N.G(Armata)
Paramedics(Smurd)
TM(The Mafia)
TT(The Triads)
The Mayor(Primarul)
Hitman Agency
New Reportes(Reporterii)
Taxi Companny
School Instructor's
GSV(Grove Street Family)
BF(Ballas Family)
VLA(Varios Los Aztecas Family)
LSV(Los Santos Vagos Family)
NFS Club
---------------------------------------------------
Mai cautam :
(-) Admini/Helperi responsabili
(-) Leaderi capabili pentru asi cauta membrii
---------------------------------------------------
Acest server are 2 tipuri de eventuri
1) Activate de admini/helperi
2) Activate din 5 in 5 minute(cel mai rapid) exemple :
-O persoana care scrie cel mai repede un cuvant primeste o anumita suma de bani
-Curse
-Hunted
-Gaseste Valiza
etc...

Forum: http://detroitsamp.do.am/forum/

| EndWar a răspuns:

GameZone -RPG Server 0.3e

Este serverul meu si te as ruga sa vii pe el pentru ca nu il pot tine prea mult deschis si caut playeri ca sa il populez.

Daca mil tii deschis ai co-owner si leader la o factiune garantat!

Adresa mess talpalarustefan@yahoo.com

Multumesc la fel

| EndWar a răspuns:

GameZone RPG Server 0.3e
Serverul meu.
Daca vrei iti dau si co owner si leader la o factiune

| Zkll a răspuns:

GTA.STAR-ZONE.RO:7777
Incercati serveru asta e mod GodFather si e ruperehappy Admini de treaba, te ajuta cu orice vrei.

| MrWhite a răspuns:

Astazi, 11/10/2013, ora 20:00 serverul de samp roleplay Zendy, ce dispune si de un forum ( http://forum.zendy.ro ) se va deschide! IP: 195.225.59.8:7777. Va asteptam pe toti!
PS: Cautam staff atat pentru forum cat si in joc. Detalii la id de mess: petrethegreen

| sampserver a răspuns:

Pai prima oara vei primi admin lv 4. Cu cat reusesti sa popularizezi serverul mai tare cu atat vei primi level mai mare.Eu te astept pe server.

| Scarlat_Marian_1992 a răspuns:

193.84.64.110:7777 intarti este tare server intrati repede