| admmenthol a întrebat:

Buna ziua TPU, vreau sa joc si eu un server de metin 2 romanesc cu arme evoluate, populat si fara modati... Stiti careva un server asemanator? Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| aladeieri a răspuns:

Armuri noi Freze etc. http://youtu.be/zJhjkI0CXvg

| admmenthol explică (pentru aladeieri):

Am vazut ca are item shop, se doneaza pentru moduri? ca eu nu-s donator, imi place sa muncesc si nu-mi plac modatii...

| Chita_Andrei_1992 a răspuns:

Frate,metinu pvm poate fii fara modati ca daca nu nu ar mai iesi bani la GM, intelegi u? si mie mi-ar placea sa fie unu fara modati chestii din astea si sa muncesti din greu pentru un sirius intelegi? asta e parerea mea daca ti-am spus`o bine sau nu ti-am spus-o acu D`nzeu cu mila FUNDA?