| RăzvanP06 a întrebat:

Buna ziua!
Vreau sa-mi cumpar un monitor 144hz si imi trebuie un cablu. Stiu ca vine cu dvi-d, dar am un singur port la placa video, cu dvi-d, si il folosesc pentru monitorul secundar. Am 3 displayport si 1 hdmi in schimb. Voiam sa va intreb daca cablul asta: http://www.cel.ro/......isxNTEn-l/ poate duce 144hz fara probleme. Si inca ceva: Conteaza lungimea cablului? Afecteaza calitatea imaginii? As dori sa fie de pe cel.ro pentru ca de acolo iau si monitorul.

1 răspuns:
| xByte a răspuns:

Este ok cablul, iar lungimea nu afecteaza calitatea imaginii. Enjoy your 144hz beast ^_^