| Xlove64 a întrebat:

Bunaaa
Daca ar fi sa alegeti intre xbox 360 si wii voi ce ati alege
Cu argumente va rog =D
Funda

Răspuns Câştigător
| username a răspuns:

X360. Jocuri foarte bune, multiplayer-ul merge foarte bine, e silentiaosa, e pentru gameri.
@MARIUS Exista jocuri pentru Wii si in Romania.

4 răspunsuri:
| snoppyamabil a răspuns:

PS3 il am,o sal am, il voi avea mereu...e cea mai buna consola se gasesc toate jocurile de XBOX 360, si are o grafica de nota 10+, si XBOX e bun dar nu imi place 360-u poate Kinect

| Castorul a răspuns:

Dintre astea doua... Xbox big grin
Wii are potential, dar atunci cand ma joc jocuri video o fac ca sa ma relaxez stand in fotoliu, nu ca sa topai si sa dau din maini prin casa big grin
In plus de asta pentru Xbox sunt mai mult jocuri la ora actuala decat pentru Wii.
Poate in viitor o sa mai evolueze Wii si atunci mai vorbim, dar pana atunci...go for Xbox!winking

| carhartt a răspuns:

Wii big grin
Pai sa iti zic, este si mai ieftina, si cand joci un joc, pare mult mai realistwinking de exemplu tenis. ai vazut si tu cu paleta aceea virtuala ce frumos dai. parca, chiar ai juca un meci real de tenis! big grin
Si sunt multe argumente... oricum, si xBox este foarte, foarte bun. dar eu tot pe Wii as merge big grin

| MARIUS_2685 a răspuns:

Xbox 360 e mai tare pentru ca wii nu se gasesc jocuri in Romaniawinkingb-)