| aLeXFotballClub a întrebat:

Ca sa nu imi mearga jocurile cu lag (in reluare) ce trebuie sa schimb la pc? Procesot Placa Video?

Răspuns Câştigător
| Nik030501 a răspuns:

Poti folosi programul acesta, inainte sa schimbi placa video sau procesorul : Bandicam

| aLeXFotballClub explică (pentru Nik030501):

Stiu ca cu acest program filmezi la ce ma ajuta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti sa filmezi dar daca il ti aprins atunci cand vizionezi un film, sau joci un joc, iti apare sus in stanga un mic cerculet verde daca merge bine sau rosu (portocaliu) atunci cand merge mai putin bine. Te poti duce pe youtube si cauta un tutorial cu instalarea lui bandicam, si acolo iti explica tot ce sa faci prin setari. Eu l-am folosit pentru Countet Strike fiindca aveam lag mare.

| aLeXFotballClub explică:

Procesor*