| gladiatoru5000 a întrebat:

Calculator Lenovo ThinkCentre M57 SFF, Intel Core 2 Duo E8400 3GHz, 4GB DDR2, 160GB, DVD-ROM ce parere aveti, e bun? Mi s-a stricat laptopul si vreau ceva pana cand imo iau unu nou...

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Așa, ca laptop intermediar (până vine ce tare) e chiar bun!
Cât ai dat pe el?

| gladiatoru5000 explică (pentru sierra1):

2 milioane e unitate pc

| sierra1 a răspuns (pentru gladiatoru5000):

Pret ok

| gladiatoru5000 explică (pentru sierra1):

Decat nimic e bun

| sierra1 a răspuns (pentru gladiatoru5000):

Corect

-- sărbători frumoase --

| Alexuţ02 a răspuns:

E destul de ok să-ţi faci treaba cu el, dar pentru jocuri nu ai nici o şansă, doar de depozitat fişiere, lucrat în Word, etc, e foarte ok şi la preţul de 200 lei.

| gladiatoru5000 explică (pentru Alexuţ02):

Macar un fifa 2005 2007 merge?

| alina2019 a răspuns:

Un vot la acest concurs va rog sa castig acest premiu http://concurs.talk4fun.net/telefon-mobil/ Multumesc