| Ratonhnhakéton a întrebat:

Cam cat costa jocul Assassin's creed 2?

5 răspunsuri:
| Metaler a răspuns:

AM vazut ca la Altex e 79 de lei.

| c0ton a răspuns:

48,55 lei cu TVA

| Draven a răspuns:

Ubisoft Lichidare! Assassin Creed 2 (PC) 229.00
Ubisoft Assassin's Creed II 145.19 LEI
price.ro nu este magazin online si nu vinde in mod direct. Puteti achizitiona produsul Ubisoft Assassin Creed 2 (PC) G5754 de la oricare magazin afisat in lista de preturi. Mai multe specificatii si imagine detaliata pentru Ubisoft Assassin Creed 2 (PC) G5754 puteti gasi in pagina Detalii produs.

Preturile, specificatiile si imaginea pentru Ubisoft Assassin Creed 2 (PC) G5754 sunt furnizate de catre magazinele din lista. Preturile contin TVA.

| Draven a răspuns:

Ubisoft Lichidare! Assassin Creed 2 (PC) 229.00
Ubisoft Assassin's Creed II 145.19 LEI
price.ro nu este magazin online si nu vinde in mod direct. Puteti achizitiona produsul Ubisoft Assassin Creed 2 (PC) G5754 de la oricare magazin afisat in lista de preturi. Mai multe specificatii si imagine detaliata pentru Ubisoft Assassin Creed 2 (PC) G5754 puteti gasi in pagina Detalii produs.

Preturile, specificatiile si imaginea pentru Ubisoft Assassin Creed 2 (PC) G5754 sunt furnizate de catre magazinele din lista. Preturile contin TVA.