| ihavenonameonmyname a întrebat:

Cam cat internet consuma fortnite pe ora?

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Intre 45 si 100 de MB pe ora.
Conteaza mult setarile pe care le faci si aciunea care se intampla in jurul tau. Daca ai multi inamici langa tine care trag o sa te apropii de 100 MB, daca zona e linistita o sa fie mai aproape de 45.

6 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Pe telefon sau pe PC?

| ihavenonameonmyname explică (pentru PainTech):

Da dar problema e că nici macar nu il pot juca.Cand sunt in lobby la creative, apăs pe play butonul se face gri și nu se intampla nimic.Am dat email la Epic și mi-a zis sa ma duc la nu știu ce help center să zic acolo și am lăsat-o baltă. Daca stii tu ceva, era bine dar nu e. Oricum, mulțumesc! Bine e cam sad rolling on the floor

| PainTech a răspuns (pentru ihavenonameonmyname):

Ai incercat sa reinstalezi jocul?

| Jhonnybee a răspuns (pentru PainTech):

Daca trebuie sa il reinstaleze consuma vreo 10gb laughing

| PainTech a răspuns (pentru ihavenonameonmyname):

Intre 45 si 100 de MB pe ora.
Conteaza mult setarile pe care le faci si aciunea care se intampla in jurul tau. Daca ai multi inamici langa tine care trag o sa te apropii de 100 MB, daca zona e linistita o sa fie mai aproape de 45.

| Pudeldekk a răspuns:

Pe ora cam multicel dar nu e bai ca, costa puțin acel multicel)))