| Aurel321 a întrebat:

Cam cati bani ti-ar trebui sa cumperi un pc sa iti mearga GTA4 adica jocurile 2010-2013 sau pe piese, ar costa undeva pana in 1000lei?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

SH ceva bun la nivelul lui 2010-2012 ar trebui sa gasesti in ~1200 RON.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Lol. Da' ce crezi ca iei, scuter la mina a opta? Un sistem DECENT de gaming pleaca de pe la 2300-2500 RON.

| KodrutZ a răspuns (pentru KodrutZ):

SH ceva bun la nivelul lui 2010-2012 ar trebui sa gasesti in ~1200 RON.

| questsoul a răspuns:

Uite aici cerintele de sistem pentru gta4:
http://computergames.ro/......ft-auto-4/
cat despre pret... depinde de unde cumperi. Incearca eMAG sau pcgarage. Suma se invarte in jurul la 1400 ron.

| geoboss456 a răspuns:

La 1000 de lei nici minecraft nu-ti merge bine, sunt pe PC garage( nu fac recalma)
pc-uri la 1800 2300 de lei. Dar dac nu te pricepi in componente ce sa faci